Zboruri ieftine către Kiev

Sistemul de căutare UniTicket.md online va compara prețurile și vă va ajuta să cumpărați cele mai ieftine bilete de avion către Kiev și înapoi. Vom compara ofertele pentru zboruri pe site-urile companiilor aeriene, ale agențiilor de turism online, la casele de bilete ale aeroportului din Kiev. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți o variantă potrivită a unui bilet de avion către Kiev.

Prețurile biletelor de avion către Kiev

Bilete de avion către Kiev pentru zbor direct găsite de cumpărătorii UniTicket.md. Cu cât este mai aproape data plecării, cu atât sunt mai mari prețurile,cele mai scumpe sunt zborurile cu plecarea astăzi și mâine.

București - Kiev 7W 760 Windrose Airlines Embraer RJ145
17:15 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 1 ore 40 min Zbor direct
18:55 Boryspil
de la 42 € 27 Martie 2021
Cluj-Napoca - Kiev RO 656 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
14:15 Aeroportul Avram Iancu
Durată 5 ore 0 min 1 escală
19:15 Boryspil
de la 32 € 10 Mai 2021
Timișoara - Kiev LH 1661 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
15:45 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 5 ore 20 min 1 escală
21:05 Boryspil
A căuta 11 Martie 2021
Iași - Kiev RO 706 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
12:00 Aeroportul Internațional Iași
Durată 7 ore 15 min 1 escală
19:15 Boryspil
A căuta 11 Martie 2021
Chișinău - Kiev PS 898 UIA Boeing 737-800
07:20 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 1 ore 5 min Zbor direct
08:25 Boryspil
de la 40 € 14 Iunie 2021

Toate zborurile către Kiev

De ce depinde costul biletului? De momentul zilei de plecare și sosire, clasa de servicii: business sau econom, călătoriți cu bagaje sau doar bagaj de mână, într-un singur sens sau ambele. Sistema de căutare UniTicket.md ține cont de toți acești factori și oferă întotdeauna cele mai mici și cele mai actuale prețuri.

Bilete de avion din Kiev

Mai jos sunt prezentate direcțiile populare de zboruri din Kiev. Pentru a zbura ieftin, cumpărați biletele în avans, făcâbd cunoștință cu zborurile directe sau zboruri cu escală.

Kiev - București 7W 759 Windrose Airlines Embraer RJ145
14:40 Boryspil
Durată 1 ore 50 min Zbor direct
16:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 32 € 29 Aprilie 2021
Kiev - Cluj-Napoca 7W 759 Windrose Airlines Embraer RJ145
15:00 Boryspil
Durată 4 ore 30 min 1 escală
19:30 Aeroportul Avram Iancu
de la 60 € 04 August 2021
Kiev - Timișoara 7W 759 Windrose Airlines Embraer RJ145
15:00 Boryspil
Durată 5 ore 20 min 1 escală
20:20 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
A căuta 11 Martie 2021
Kiev - Iași 7W 759 Windrose Airlines Embraer RJ145
15:00 Boryspil
Durată 5 ore 10 min 1 escală
20:10 Aeroportul Internațional Iași
de la 112 € 14 Martie 2021
Kiev - Chișinău PS 897 UIA Boeing 737-800
19:45 Boryspil
Durată 1 ore 5 min Zbor direct
20:50 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 52 € 24 Mai 2021

Toate zborurile din Kiev

Bilete de avion către Kiev
Kiev

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.md-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.md.