Zboruri ieftine către München

Sistemul de căutare UniTicket.md online va compara prețurile și vă va ajuta să cumpărați cele mai ieftine bilete de avion către München și înapoi. Vom compara ofertele pentru zboruri pe site-urile companiilor aeriene, ale agențiilor de turism online, la casele de bilete ale aeroportului din München. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți o variantă potrivită a unui bilet de avion către München.

Prețurile biletelor de avion către München

Bilete de avion către München pentru zbor direct găsite de cumpărătorii UniTicket.md. Cu cât este mai aproape data plecării, cu atât sunt mai mari prețurile,cele mai scumpe sunt zborurile cu plecarea astăzi și mâine.

București - München LH 1657 Lufthansa
06:25 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 0 min Zbor direct
08:25 Franz Josef Strauss Aeroportul
de la 49 € 14 Iunie 2021
Cluj-Napoca - München LH 1673 Lufthansa Embraer 195
06:55 Aeroportul Avram Iancu
Durată 1 ore 45 min Zbor direct
08:40 Franz Josef Strauss Aeroportul
A căuta 01 Martie 2021
Craiova - München W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 8 ore 25 min 1 escală
19:25 Franz Josef Strauss Aeroportul
A căuta 01 Martie 2021
Timișoara - München LH 1663 Lufthansa Embraer 195
07:00 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 1 ore 30 min Zbor direct
08:30 Franz Josef Strauss Aeroportul
A căuta 01 Martie 2021
Iași - München 0B 6885 Blue Air Boeing 737-500
15:30 Aeroportul Internațional Iași
Durată 2 ore 5 min Zbor direct
17:35 Franz Josef Strauss Aeroportul
de la 163 € 25 Februarie 2021
Chișinău - München 9U 863 Air Moldova Airbus A319
11:00 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 5 ore 10 min 1 escală
16:10 Franz Josef Strauss Aeroportul
de la 74 € 28 Martie 2021
Oradea - München RO 628 Tarom ATR 72
16:45 Aeroportul Internațional Oradea
Durată 14 ore 50 min 1 escală
07:35 Franz Josef Strauss Aeroportul
A căuta 01 Martie 2021
Bacău - München 0B 2011 Blue Air Boeing 737-800
04:50 Aeroportul Internațional "George Enescu"
Durată 7 ore 5 min 1 escală
11:55 Franz Josef Strauss Aeroportul
de la 80 € 15 Martie 2021
Sibiu - München LH 1667 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
07:05 Aeroportul Internațional Sibiu
Durată 1 ore 40 min Zbor direct
08:45 Franz Josef Strauss Aeroportul
A căuta 01 Martie 2021
Suceava - München RO 810 Tarom ATR 72
02:20 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
Durată 9 ore 35 min 1 escală
11:55 Franz Josef Strauss Aeroportul
A căuta 01 Martie 2021

Toate zborurile către München

De ce depinde costul biletului? De momentul zilei de plecare și sosire, clasa de servicii: business sau econom, călătoriți cu bagaje sau doar bagaj de mână, într-un singur sens sau ambele. Sistema de căutare UniTicket.md ține cont de toți acești factori și oferă întotdeauna cele mai mici și cele mai actuale prețuri.

Bilete de avion din München

Mai jos sunt prezentate direcțiile populare de zboruri din München. Pentru a zbura ieftin, cumpărați biletele în avans, făcâbd cunoștință cu zborurile directe sau zboruri cu escală.

München - București LH 1652 Lufthansa
10:00 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 1 ore 55 min Zbor direct
11:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 57 € 18 Mai 2021
München - Cluj-Napoca LH 1668 Lufthansa Embraer 195
11:35 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 1 ore 40 min Zbor direct
13:15 Aeroportul Avram Iancu
de la 100 € 19 Martie 2021
München - Craiova LH 1976 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
09:10 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 7 ore 15 min 1 escală
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 01 Martie 2021
München - Timișoara LH 1658 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
12:10 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 1 ore 25 min Zbor direct
13:35 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
de la 139 € 28 Februarie 2021
München - Iași 0B 6886 Blue Air Boeing 737-500
18:20 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 2 ore 0 min Zbor direct
20:20 Aeroportul Internațional Iași
de la 82 € 07 Martie 2021
München - Chișinău PS 416 UIA Boeing 737-800
13:45 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 5 ore 5 min 1 escală
18:50 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 104 € 02 Mai 2021
München - Oradea LH 1650 Lufthansa Embraer 195
07:00 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 9 ore 20 min 1 escală
16:20 Aeroportul Internațional Oradea
A căuta 01 Martie 2021
München - Bacău LH 2288 Lufthansa Embraer 195
12:45 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 6 ore 45 min 1 escală
19:30 Aeroportul Internațional "George Enescu"
de la 65 € 01 Mai 2021
München - Sibiu LH 1650 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
09:35 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 1 ore 40 min Zbor direct
11:15 Aeroportul Internațional Sibiu
de la 417 € 01 Martie 2021
München - Satu Mare BA 961 British Airways Airbus A319
16:50 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 16 ore 15 min 1 escală
09:05 Aeroportul Internațional Satu Mare
A căuta 01 Martie 2021
München - Suceava LH 1854 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
09:00 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 7 ore 5 min 1 escală
16:05 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
de la 104 € 01 Mai 2021

Toate zborurile din München

Bilete de avion către München
München

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.md-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.md.