Zboruri ieftine către Nürnberg

Sistemul de căutare UniTicket.md online va compara prețurile și vă va ajuta să cumpărați cele mai ieftine bilete de avion către Nürnberg și înapoi. Vom compara ofertele pentru zboruri pe site-urile companiilor aeriene, ale agențiilor de turism online, la casele de bilete ale aeroportului din Nürnberg. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți o variantă potrivită a unui bilet de avion către Nürnberg.

Prețurile biletelor de avion către Nürnberg

Bilete de avion către Nürnberg pentru zbor direct găsite de cumpărătorii UniTicket.md. Cu cât este mai aproape data plecării, cu atât sunt mai mari prețurile,cele mai scumpe sunt zborurile cu plecarea astăzi și mâine.

București - Nürnberg W6 3101 Wizz Air Airbus A321
14:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
16:15 Nuremberg Aeroportul
de la 103 € 17 Iulie 2024
Cluj-Napoca - Nürnberg W6 3369 Wizz Air Airbus A320
19:00 Aeroportul Avram Iancu
Durată 1 ore 50 min Zbor direct
20:50 Nuremberg Aeroportul
de la 142 € 26 Octombrie 2024
Craiova - Nürnberg W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 13 ore 15 min 2 escale
16:25 Nuremberg Aeroportul
A căuta 17 Iulie 2024
Timișoara - Nürnberg EW 2495 Eurowings Airbus A320
09:10 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 10 ore 20 min 2 escale
19:30 Nuremberg Aeroportul
de la 138 € 15 Octombrie 2024
Iași - Nürnberg 0B 6831 Blue Air Boeing 737-800
04:20 Aeroportul Internațional Iași
Durată 12 ore 5 min 2 escale
16:25 Nuremberg Aeroportul
de la 149 € 17 Iulie 2024
Chișinău - Nürnberg H4 481 Aero4M Airbus A319
05:50 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 7 ore 30 min 1 escală
13:20 Nuremberg Aeroportul
de la 146 € 24 Iulie 2024
Oradea - Nürnberg RO 628 Tarom ATR 72
16:45 Aeroportul Internațional Oradea
Durată 15 ore 55 min 2 escale
08:40 Nuremberg Aeroportul
de la 776 € 02 August 2024
Sibiu - Nürnberg W6 3767 Wizz Air Airbus A320
12:30 Aeroportul Internațional Sibiu
Durată 1 ore 55 min Zbor direct
14:25 Nuremberg Aeroportul
de la 127 € 30 Septembrie 2024
Suceava - Nürnberg W9 3605 Wizz Air Airbus A321
08:35 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
Durată 10 ore 55 min 2 escale
19:30 Nuremberg Aeroportul
de la 775 € 17 Iulie 2024

De ce depinde costul biletului? De momentul zilei de plecare și sosire, clasa de servicii: business sau econom, călătoriți cu bagaje sau doar bagaj de mână, într-un singur sens sau ambele. Sistema de căutare UniTicket.md ține cont de toți acești factori și oferă întotdeauna cele mai mici și cele mai actuale prețuri.

Bilete de avion din Nürnberg

Mai jos sunt prezentate direcțiile populare de zboruri din Nürnberg. Pentru a zbura ieftin, cumpărați biletele în avans, făcâbd cunoștință cu zborurile directe sau zboruri cu escală.

Nürnberg - București W6 3102 Wizz Air Airbus A321
16:50 Nuremberg Aeroportul
Durată 2 ore 10 min Zbor direct
19:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 67 € 15 Septembrie 2024
Nürnberg - Cluj-Napoca W6 3370 Wizz Air Airbus A320
21:20 Nuremberg Aeroportul
Durată 1 ore 50 min Zbor direct
23:10 Aeroportul Avram Iancu
de la 154 € 14 Septembrie 2024
Nürnberg - Craiova EW 7051 Eurowings Airbus A319
11:50 Nuremberg Aeroportul
Durată 9 ore 35 min 2 escale
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 17 Iulie 2024
Nürnberg - Timișoara VY 2469 Vueling Airbus A319
12:45 Nuremberg Aeroportul
Durată 8 ore 45 min 2 escale
21:30 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
de la 151 € 23 Iulie 2024
Nürnberg - Iași EW 7051 Eurowings Airbus A319
11:50 Nuremberg Aeroportul
Durată 12 ore 5 min 2 escale
23:55 Aeroportul Internațional Iași
de la 249 € 11 Septembrie 2024
Nürnberg - Chișinău W4 3102 LC Busre SAC Airbus A320
13:55 Nuremberg Aeroportul
Durată 7 ore 10 min 1 escală
21:05 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 231 € 01 August 2024
Nürnberg - Oradea KL 1880 KLM Embraer 190
04:00 Nuremberg Aeroportul
Durată 12 ore 20 min 2 escale
16:20 Aeroportul Internațional Oradea
de la 613 € 14 Iulie 2024
Nürnberg - Sibiu W6 3768 Wizz Air Airbus A320
14:55 Nuremberg Aeroportul
Durată 1 ore 55 min Zbor direct
16:50 Aeroportul Internațional Sibiu
de la 138 € 10 Septembrie 2024
Nürnberg - Suceava KL 1880 KLM Embraer 190
04:00 Nuremberg Aeroportul
Durată 11 ore 10 min 2 escale
15:10 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
de la 439 € 15 Iulie 2024

Zborurile directe către Nürnberg zboară din 3 orașe

Orașe populare cu zboruri directe dus-întors: București, Sibiu, Cluj-Napoca. Prețul celui mai ieftin bilet de avion Nürnberg găsit de cumpărători UniTicket.ro în ultimele 48 de ore de la 46 € în direcția București - Nürnberg. Avioanele din Nürnberg zboară din 3 orașe.

București de la 46 €Sibiu de la 90 €Cluj-Napoca de la 100 €

Zboruri spre Nürnberg zboară din 1 de țări

Zboruri directe spre Nürnberg sunt disponibile din 1 de țări. Cele mai populare: România. Cel mai ieftin bilet de avion spre Nürnberg pe ruta: România - Nürnberg (București - Nürnberg), costul acestuia va fi de la 46 €.

România de la 46 €

1 de companii aeriene zboară spre Nürnberg

Puteți zbura spre Nürnberg la bordul a 1 de companii aeriene. Top companii aeriene care deservesc zboruri directe: Wizz Air. Cel mai rapid zbor spre Nürnberg este operat de companiile aeriene Wizz Air, pe ruta Cluj-Napoca - Nürnberg (W6 3369). Avionul Wizz Air (Airbus A320) acoperă distanța de la Aeroportul Avram Iancu la Nuremberg Aeroportul într-o medie de 01:50 minute.

  • Wizz Air
  • Avioane care zboară spre Nürnberg

    2 modele de aeronave din 1 de companii aeriene zboară spre Nürnberg.

  • Airbus A320
  • Airbus A321
  • Copyright © 2016-2024. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.md-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.md.