Sistema de căutare UniTicket.md vă va ajuta să aflați costul biletelor de avion către Norvegia. Vom compara prețurile online și vom găsi cele mai ieftine zboruri către Norvegia pe site-urile a 750 de companii aeriene și peste 100 de agenții verificate și de încredere. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți datele zborului dumneavoastră.

Prețurile pentru bilete de avion către Norvegia

Mai jos veți găsi prețurile pentru zboruri directe către Norvegia din orașele România. Pe UniTicket.md puteți compara costul biletelor de avion la casele de bilete din aeroport, agențiile de turism, sistema de rezervare timp de 5 minute.

București - Oslo W6 3215 Wizz Air Airbus A320
06:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 5 min Zbor direct
09:25 Torp Sandefjord Aeroportul
de la 23 € 14 Martie 2024
București - Bergen 0B 153 Blue Air Boeing 737-800
05:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 50 min 1 escală
11:20 Bergen Aeroportul
de la 129 € 08 Martie 2024
București - Stavanger W6 3003 Wizz Air Airbus A321
12:05 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 8 ore 35 min 1 escală
20:40 Stavanger Aeroportul Sola
de la 141 € 03 Martie 2024
București - Trondheim RO 363 Tarom Boeing 737-800
14:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 0 min 1 escală
21:50 Trondheim Aeroportul Vaernes
de la 148 € 01 Martie 2024
București - Tromso FR 315 Ryanair Boeing 737-800
07:25 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 9 ore 40 min 2 escale
17:05
de la 180 € 01 Martie 2024
București - Alta FR 1006 Ryanair Boeing 737-800
03:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 12 ore 10 min 2 escale
16:00
de la 565 € 26 Februarie 2024
București - Aalesund W6 3215 Wizz Air Airbus A320
04:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 8 ore 5 min 1 escală
12:55 Vigra Alesund Aeroportul
de la 338 € 29 Februarie 2024
București - Harstad-Narvik FR 315 Ryanair Boeing 737-800
07:25 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 10 ore 10 min 2 escale
17:35 Harstad/Narvik Aeroportul, Evenes
A căuta 03 Martie 2024
București - Haugesund KL 1372 KLM Boeing 737-700
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 9 ore 25 min 2 escale
13:25 Haugesund Aeroportul
de la 230 € 15 Aprilie 2024
Cluj-Napoca - Oslo LH 1673 Lufthansa Embraer 195
04:05 Aeroportul Avram Iancu
Durată 5 ore 35 min 1 escală
09:40 Oslo Aeroportul Gardermoen
de la 143 € 24 Martie 2024
Cluj-Napoca - Stavanger W6 3357 Wizz Air Airbus A320
04:30 Aeroportul Avram Iancu
Durată 11 ore 5 min 2 escale
15:35 Stavanger Aeroportul Sola
de la 283 € 01 Aprilie 2024
Cluj-Napoca - Tromso W6 3357 Wizz Air Airbus A320
04:30 Aeroportul Avram Iancu
Durată 12 ore 35 min 2 escale
17:05
A căuta 03 Martie 2024
Cluj-Napoca - Harstad-Narvik W6 3301 Wizz Air Airbus A320
03:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 12 ore 15 min 2 escale
15:35 Harstad/Narvik Aeroportul, Evenes
A căuta 03 Martie 2024
Timișoara - Oslo W6 3503 Wizz Air Airbus A320
03:25 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 9 ore 5 min 1 escală
12:30 Oslo Aeroportul Gardermoen
A căuta 03 Martie 2024
Iași - Oslo 0B 6831 Blue Air Boeing 737-800
04:20 Aeroportul Internațional Iași
Durată 8 ore 10 min 1 escală
12:30 Torp Sandefjord Aeroportul
de la 121 € 11 Martie 2024
Sibiu - Oslo 0B 329 Blue Air Boeing 737-500
09:10 Aeroportul Internațional Sibiu
Durată 11 ore 25 min 2 escale
20:35 Oslo Aeroportul Gardermoen
A căuta 03 Martie 2024
Suceava - Oslo W9 3605 Wizz Air Airbus A321
08:35 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
Durată 10 ore 10 min 1 escală
18:45 Oslo Aeroportul Gardermoen
A căuta 03 Martie 2024

Costul biletului de avion către Norvegia depinde de mulți factori și se schimbă în fiecare zi. Atunci când căutăm, avem în vedere toți acești factori: clasa econom sau clasa business, zbor direct sau cu escală, cu bagaj de cală sau doar cu bagaj de mână, pentru a vă oferi cele mai ieftine zboruri către Norvegia.

Zboruri directe către Norvegia zboară din 1 de orașe

Avioanele zboară spre Norvegia din 1 de orașe. Cele mai populare: București. Cel mai ieftin bilet vă va costa în direcția București - Oslo, începând de la 22 €.

București de la 22 €

2 de companii aeriene zboară spre Norvegia

Puteți cumpăra bilete în Norvegia pentru un zbor direct la bordul a 2 de companii aeriene. Popular: Wizz Air, Blue Air. Cel mai rapid zbor spre Norvegia este 03:05, operat de Wizz Air (W6 3215) pe ruta București - Oslo

  • Wizz Air
  • Blue Air
  • 1 de modele de aeronave zboară spre Norvegia

    Cele mai populare aeronave: Airbus A320. Cea mai rapidă aeronavă a Wizz Air Airbus A320, pe ruta București - Oslo. Pleacă la 06:20 de la Aeroportul Internațional Henri Coandă și ajunge la Torp Sandefjord Aeroportul la 09:25, timpul de călătorie este 03:05.

  • Airbus A320
  • Aeroporturile din Norvegia

    Zbor spre 1 de aeroporturi din Norvegia din 1 de orașe. Cele mai populare aeroporturi din Norvegia sunt: Oslo Aeroportul Gardermoen.

    Oslo Aeroportul Gardermoen de la 22 €

    Orașe din Norvegia

    Pentru a căuta zboruri către Norvegia pe zboruri regulate sau charter ale companiilor aeriene, selectați orașul de destinație din lista de mai jos. Pe pagina orașului, puteți să vă familiarizați cu prețurile biletelor, promoțiile și ofertele speciale ale companiilor aeriene către orașul selectat.предложениями авиакомпаний в выбранный город.

    Bilete de avion către Norvegia
    Norvegia

    Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

    Copyright © 2016-2024. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.md-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.md.