Prețurile pentru bilete de avion din Hamburg către București

Găsiți zboruri ieftine din Hamburg către București și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind UniTicket.md. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț de 12 de €, cu o dată de plecare pe 18 Iunie 2021.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Hamburg - București găsit la ziua de astăzi. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este de la 12 €, cu plecarea la 18 Iunie 2021. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 30 €. Acest bilet a fost găsit 3 zile acum, cu datele de plecare spre București pe 18 Iunie 2021 an, înapoi la Hamburg, pe 25 Iunie 2021 an

Bilete de avion Hamburg - București (HAM - BUH)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Hamburg la București pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata călătorieiZboruri directe
02.07.2021 Vineri
de la 52 € Kiwi.com
Economică Găsit ieri
1 escală 28 ore 9 min
Găsiți zboruri
07.07.2021 Miercuri
de la 57 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-14
1 escală 30 ore 20 min
Găsiți zboruri
04.07.2021 Duminică
de la 61 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-13
1 escală 37 ore 5 min
Găsiți zboruri
04.07.2021 Duminică
de la 63 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-13
1 escală 32 ore 45 min
Găsiți zboruri
01.07.2021 Joi
de la 65 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-13
1 escală 40 ore 5 min
Găsiți zboruri
02.07.2021 Vineri
de la 73 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-13
1 escală 36 ore 49 min
Găsiți zboruri
02.07.2021 Vineri
de la 73 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-14
1 escală 36 ore 54 min
Găsiți zboruri
16.07.2021 Vineri
de la 77 € Wizz Air
Economică Găsit 2021-06-14
fără escale 5 ore 15 min
Găsiți zboruri
05.07.2021 Luni
de la 78 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-13
1 escală 25 ore 45 min
Găsiți zboruri
06.07.2021 Marţi
de la 83 € FlyFar
Economică Găsit alaltăieri
fără escale 5 ore 5 min
Găsiți zboruri
27.07.2021 Marţi
de la 83 € Kiwi.com
Economică Găsit ieri
1 escală 34 ore 50 min
Găsiți zboruri
02.07.2021 Vineri
de la 84 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-12
1 escală 18 ore 24 min
Găsiți zboruri
30.07.2021 Vineri
de la 86 € Aviakassa
Economică Găsit 2021-06-14
2 escale 60 ore 30 min
Găsiți zboruri
02.07.2021 Vineri
de la 96 € Mytrip.com
Economică Găsit 2021-06-10
fără escale 5 ore 15 min
Găsiți zboruri
07.07.2021 Miercuri
de la 97 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-13
1 escală 34 ore 40 min
Găsiți zboruri
02.07.2021 Vineri
de la 104 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-14
1 escală 39 ore 34 min
Găsiți zboruri
18.07.2021 Duminică
de la 104 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-14
1 escală 42 ore 10 min
Găsiți zboruri
17.07.2021 Sâmbătă
de la 108 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-14
1 escală 55 ore 10 min
Găsiți zboruri
18.07.2021 Duminică
de la 109 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-14
1 escală 46 ore 50 min
Găsiți zboruri
09.07.2021 Vineri
de la 111 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-14
1 escală 37 ore 54 min
Găsiți zboruri
16.07.2021 Vineri
de la 122 € Mytrip.com
Economică Găsit 2021-06-12
1 escală 12 ore 5 min
Găsiți zboruri
03.07.2021 Sâmbătă
de la 143 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-14
1 escală 27 ore 0 min
Găsiți zboruri
03.07.2021 Sâmbătă
de la 145 € Kiwi.com
Economică Găsit 2021-06-13
1 escală 35 ore 45 min
Găsiți zboruri
03.07.2021 Sâmbătă
de la 146 € Kiwi.com
Economică Găsit alaltăieri
1 escală 35 ore 0 min
Găsiți zboruri

Zboruri dus-întors Hamburg - București

Costul biletelor de avion pe ruta Hamburg - București (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 3 zile acum, prețul său a fost de la 30 €, pleacă spre București pe 18 Iunie 2021 an și se întoarce la Hamburg la 25 Iunie 2021 an.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata șederiiZboruri directe
Ryanair FR 1517 Zbor de dimineață
Plecare 18.06.21 08:50, Vi
1 escală Durata șederii 7 zile
Retur 25.06.21 14:15, Vi
Ryanair FR 1517 Zbor de zi
Plecare 19.06.21 14:30, Sâ
1 escală Durata șederii 11 zile
Retur 30.06.21 10:40, Mi
Ryanair FR 1517 Zbor de dimineață
Plecare 27.06.21 08:25, Dum
1 escală Durata șederii 10 zile
Retur 07.07.21 16:30, Mi
Ryanair FR 1517 Zbor de seară
Plecare 17.06.21 20:00, Jo
1 escală Durata șederii 3 zile
Retur 20.06.21 16:30, Dum
Ryanair FR 1517 Zbor de seară
Plecare 24.06.21 20:00, Jo
1 escală Durata șederii 5 zile
Retur 29.06.21 14:45, Ma
Ryanair FR 1517 Zbor de dimineață
Plecare 21.06.21 07:25, Lu
1 escală Durata șederii 7 zile
Retur 28.06.21 03:15, Lu
Ryanair FR 1517 Zbor de dimineață
Plecare 02.07.21 08:50, Vi
1 escală Durata șederii 6 zile
Retur 08.07.21 03:35, Jo
Wizz Air W6 3096 Zbor de dimineață
Plecare 01.09.21 06:25, Mi
Zbor direct Durata șederii 14 zile
Retur 15.09.21 03:15, Mi
Ryanair FR 1517 Zbor de dimineață
Plecare 25.06.21 08:50, Vi
1 escală Durata șederii 20 zile
Retur 15.07.21 03:35, Jo
Ryanair FR 1517 Zbor de zi
Plecare 07.07.21 12:00, Mi
1 escală Durata șederii 8 zile
Retur 15.07.21 18:25, Jo
Ryanair FR 1517 Zbor de dimineață
Plecare 04.07.21 07:40, Dum
1 escală Durata șederii 5 zile
Retur 09.07.21 19:05, Vi
Ryanair FR 1517 Zbor de seară
Plecare 01.07.21 20:00, Jo
1 escală Durata șederii 2 zile
Retur 04.07.21 07:05, Dum
Wizz Air W6 3096 Zbor de zi
Plecare 16.07.21 11:25, Vi
Zbor direct Durata șederii 3 zile
Retur 19.07.21 08:15, Lu
Ryanair FR 1517 Zbor de dimineață
Plecare 05.07.21 07:25, Lu
1 escală Durata șederii 3 zile
Retur 08.07.21 03:35, Jo
Blue Air 0B 140 Zbor de seară
Plecare 06.07.21 19:20, Ma
Zbor direct Durata șederii 3 zile
Retur 09.07.21 08:15, Vi
Ryanair FR 5504 Zbor de zi
Plecare 27.07.21 11:40, Ma
1 escală Durata șederii 12 zile
Retur 08.08.21 19:45, Dum
Ryanair FR 1517 Zbor de dimineață
Plecare 30.07.21 08:50, Vi
2 escale Durata șederii 16 zile
Retur 15.08.21 03:40, Dum
Ryanair FR 5504 Zbor de zi
Plecare 11.09.21 15:45, Sâ
1 escală Durata șederii 7 zile
Retur 18.09.21 06:55, Sâ
Wizz Air W6 3096 Zbor de dimineață
Plecare 11.08.21 06:25, Mi
Zbor direct Durata șederii 6 zile
Retur 17.08.21 15:50, Ma
Royal Air Force RR 6849 Zbor de zi
Plecare 16.06.21 14:40, Mi
2 escale Durata șederii 2 zile
Retur 18.06.21 18:40, Vi
Ryanair FR 5504 Zbor de seară
Plecare 18.07.21 19:50, Dum
1 escală Durata șederii 14 zile
Retur 02.08.21 04:20, Lu
Blue Air 0B 140 Zbor de zi
Plecare 08.08.21 15:20, Dum
Zbor direct Durata șederii 21 zi
Retur 29.08.21 11:50, Dum
Ryanair FR 1077 Zbor de dimineață
Plecare 17.07.21 08:10, Sâ
1 escală Durata șederii 15 zile
Retur 01.08.21 04:25, Dum
Ryanair FR 1517 Zbor de seară
Plecare 12.08.21 20:00, Jo
1 escală Durata șederii 4 zile
Retur 17.08.21 04:15, Ma
Ryanair FR 1517 Zbor de dimineață
Plecare 09.07.21 08:50, Vi
1 escală Durata șederii 8 zile
Retur 17.07.21 04:00, Sâ
LOT Polish Airlines LO 394 Zbor de seară
Plecare 30.06.21 17:15, Mi
1 escală Durata șederii 16 zile
Retur 16.07.21 19:05, Vi
Ryanair FR 5504 Zbor de zi
Plecare 07.08.21 15:45, Sâ
1 escală Durata șederii 21 zi
Retur 28.08.21 17:10, Sâ
LOT Polish Airlines LO 400 Zbor de dimineață
Plecare 01.01.22 10:20, Sâ
1 escală Durata șederii 6 zile
Retur 07.01.22 03:35, Vi
Ryanair FR 5504 Zbor de zi
Plecare 03.07.21 15:45, Sâ
1 escală Durata șederii 22 zile
Retur 25.07.21 19:45, Dum

Orarul de zboruri Hamburg - București 2021

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Hamburg și la ce oră sosesc în București. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Peste 6 zboruri pe săptămână, care durează de la 2ore 25min. Ora locală de plecare și sosire este indicată.
08:4012:15
Wizz Air W63096 Wizz Air W63096
HAM → OTP
Lu - Mi - Vi - Dum
Aflați prețul
17:3020:55
Blue Air 0B140 Blue Air 0B140
HAM → OTP
- - - - - -
Aflați prețul
20:3023:55
Blue Air 0B140 Blue Air 0B140
HAM → OTP
- Ma - - - - -
Aflați prețul

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Hamburg la București, cu excepția escalei, durează de 02:34 ore, distanța dintre orașe este de 1542 km sau 958 mile. Primul avion de dimineață de la Hamburg pleacă spre București la 10:25. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 21:30.

Airplane

Doar dus

de la 12 €

Airplane

Dus-întors

de la 30 €

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

10:25

The latest flight

Durata zborului

02:30

distance

Distanța

1542 km

Cel mai rapid bilet de avion Hamburg - București de la Blue Air cu numărul cursei 0B 140 zboară la 02:30 minute cu plecare de la Hamburg Aeroportul la ora 10:25 și ajunge la 12:55 la Aeroportul Internațional Henri Coandă. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Boeing 737-500.

Linii aeriene

Zbor direct

2 companii aeriene zboară de la Hamburg la București cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este Tarom.

  • Blue Air: 0B 140
  • Tarom: RO 322, RO 326

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Hamburg la București de la 5 companii aeriene:

  • Lufthansa: München, Frankfurt
  • Eurowings: München, Viena, Köln
  • LOT Polish Airlines: Varșovia
  • Turkish Airlines: Istanbul
  • Aeroflot: Moscova

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Hamburg este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din București.

Aeroporturile din Hamburg

Hamburg Aeroportul  ~ 8 km* de la 16 €

Aeroporturile din București

Aeroportul Internațional Henri Coandă  ~ 17 km* de la 17 €

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Hamburg - București zboară 5 modele de aeronave de la 2 companii aeriene. Cel mai rapid avion Boeing 737-500, de la compania Blue Air.

  • Airbus A319
  • Boeing 737
  • Boeing 737-300
  • Boeing 737-500
  • Boeing 737-800

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Hamburg la București cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Hamburg către România

Lista biletelor de avion din Hamburg către România achiziționate pe site-ul UniTicket.md în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Hamburg - București 0B 140 Blue Air Boeing 737-500
10:25 Hamburg Aeroportul
Durată 2 ore 30 min Zbor direct
12:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 12 € 18 Iunie 2021
Hamburg - Cluj-Napoca BA 975 British Airways Airbus A319
14:55 Hamburg Aeroportul
Durată 8 ore 40 min 1 escală
23:35 Aeroportul Avram Iancu
de la 13 € 18 Iunie 2021
Hamburg - Craiova FR 5504 Ryanair Boeing 737-800
15:25 Hamburg Aeroportul
Durată 6 ore 0 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 24 Iunie 2021
Hamburg - Timișoara LH 2055 Lufthansa Airbus A320
09:15 Hamburg Aeroportul
Durată 5 ore 25 min 1 escală
14:40 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
A căuta 24 Iunie 2021
Hamburg - Iași EW 7460 Eurowings Airbus A320
16:00 Hamburg Aeroportul
Durată 7 ore 55 min 1 escală
23:55 Aeroportul Internațional Iași
de la 72 € 30 Iunie 2021

Zboruri ieftine de la Germania la București

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Germania la București găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Berlin - București FR 314 Ryanair Boeing 737-800
08:15 Aeroportul Schonefeld
Durată 2 ore 10 min Zbor direct
10:25 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 20 € 21 Iunie 2021
Frankfurt - București LH 1418 Lufthansa Airbus A320 NEO
11:10 Frankfurt Aeroportul
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
13:25 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 17 € 18 Iunie 2021
München - București LH 1652 Lufthansa
10:00 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 1 ore 55 min Zbor direct
11:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 65 € 01 Iulie 2021
Hamburg - București 0B 140 Blue Air Boeing 737-500
10:25 Hamburg Aeroportul
Durată 2 ore 30 min Zbor direct
12:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 12 € 18 Iunie 2021
Dusseldorf - București EW 9792 Eurowings Airbus A319
10:10 Dusseldorf
Durată 2 ore 35 min Zbor direct
12:45 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 28 € 24 Iunie 2021

București

Bilete de avion din Hamburg către București
București

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.md-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.md.