Zboruri ieftine către Craiova

Sistemul de căutare UniTicket.md online va compara prețurile și vă va ajuta să cumpărați cele mai ieftine bilete de avion către Craiova și înapoi. Vom compara ofertele pentru zboruri pe site-urile companiilor aeriene, ale agențiilor de turism online, la casele de bilete ale aeroportului din Craiova. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți o variantă potrivită a unui bilet de avion către Craiova.

Prețurile biletelor de avion către Craiova

Bilete de avion către Craiova pentru zbor direct găsite de cumpărătorii UniTicket.md. Cu cât este mai aproape data plecării, cu atât sunt mai mari prețurile,cele mai scumpe sunt zborurile cu plecarea astăzi și mâine.

București - Craiova W6 3135 Wizz Air Airbus A320
04:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 16 ore 55 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Cluj-Napoca - Craiova W6 3381 Wizz Air Airbus A320
10:00 Aeroportul Avram Iancu
Durată 11 ore 25 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Iași - Craiova W6 3671 Wizz Air Airbus A320
09:50 Aeroportul Internațional Iași
Durată 11 ore 35 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Londra - Craiova W6 3754 Wizz Air Airbus A320
10:20 Luton
Durată 3 ore 5 min Zbor direct
13:25 Aeroportul Internațional Craiova
de la 27 € 21 Ianuarie 2021
Tel Aviv - Craiova W6 3986 Wizz Air Airbus A320
09:45 Ben Gurion
Durată 2 ore 55 min Zbor direct
12:40 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Istanbul - Craiova TK 1875 Turkish Airlines Airbus A321
13:00 Istanbul New Aeroportul
Durată 8 ore 25 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Barcelona - Craiova W6 3758 Wizz Air Airbus A320
22:30 Aeroportul Barcelona-El Prat
Durată 3 ore 0 min Zbor direct
01:30 Aeroportul Internațional Craiova
de la 87 € 20 Ianuarie 2021
Manchester - Craiova U2 2922 EasyJet Airbus A319
14:35 Manchester Aeroportul
Durată 7 ore 50 min 1 escală
22:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Praga - Craiova FR 4945 Ryanair Boeing 737-800
16:25 Holesovice Railway Station
Durată 5 ore 0 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
de la 191 € 03 Februarie 2021
Paris - Craiova AF 1730 Air France Airbus A319
13:30 Charles de Gaulle Aeroportul
Durată 7 ore 55 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
de la 71 € 11 Aprilie 2021
Birmingham - Craiova LH 955 Lufthansa Airbus A320 NEO
13:20 Birmingham Aeroportul
Durată 9 ore 5 min 2 escale
22:25 Aeroportul Internațional Craiova
de la 32 € 16 Februarie 2021
Roma - Craiova W6 3756 Wizz Air Airbus A320
15:10 Ciampino-G. B. Pastine
Durată 1 ore 55 min Zbor direct
17:05 Aeroportul Internațional Craiova
de la 70 € 02 Martie 2021
Milano - Craiova AZ 352 Alitalia Embraer 190
16:20 Milano Linate Aeroportul
Durată 7 ore 35 min 1 escală
23:55 Aeroportul Internațional Craiova
de la 68 € 26 Februarie 2021
Amsterdam - Craiova KL 1631 KLM Boeing 737-900
13:40 Schiphol Aeroportul
Durată 7 ore 45 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Antalya - Craiova LS 1466 Jet2.com Boeing 737-800
20:10 Antalya Aeroportul
Durată 14 ore 5 min 1 escală
10:15 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Liverpool - Craiova FR 443 Ryanair Boeing 737-800
08:25 John Lennon Aeroportul
Durată 15 ore 30 min 2 escale
23:55 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Berlin - Craiova EW 13 Eurowings Airbus A320
06:00 Aeroportul Tegel
Durată 10 ore 25 min 1 escală
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Frankfurt - Craiova LH 1366 Lufthansa Airbus A320
12:10 Frankfurt Aeroportul
Durată 9 ore 15 min 2 escale
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Atena - Craiova W6 5542 Wizz Air Airbus A321
13:45 Eleftherios Venizelos
Durată 7 ore 40 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Viena - Craiova FR 9480 Ryanair Airbus A320
10:00 Vienna
Durată 6 ore 25 min 1 escală
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Lisabona - Craiova EW 603 Eurowings Airbus A320
07:15 Lisbon Portela Aeroportul
Durată 9 ore 10 min 1 escală
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
de la 105 € 26 Ianuarie 2021
Salonic - Craiova A3 500 Aegean Airlines Airbus A320
05:10 Thessaloniki
Durată 11 ore 15 min 2 escale
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
München - Craiova LH 1976 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
09:10 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 7 ore 15 min 1 escală
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Bristol - Craiova FR 1176 Ryanair Boeing 737-800
12:45 Bristol Aeroportul
Durată 9 ore 40 min 1 escală
22:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Leeds - Craiova BA 1347 British Airways Airbus A319
11:20 Leeds Bradford
Durată 11 ore 5 min 2 escale
22:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Madrid - Craiova W6 3764 Wizz Air Airbus A320
22:40 Adolfo Suarez Madrid-Barajas Aeroportul
Durată 3 ore 35 min Zbor direct
02:15 Aeroportul Internațional Craiova
de la 63 € 07 Februarie 2021
Bruxelles - Craiova FR 9127 Ryanair Airbus A320
06:40 Charleroi Brussels South Aeroportul
Durată 9 ore 45 min 2 escale
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Nisa - Craiova LG 8256 Luxair Boeing 737-700
12:45 Cote D'Azur Aeroportul
Durată 8 ore 40 min 2 escale
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Veneția - Craiova U2 3381 EasyJet Airbus A320
12:45 Venice Marco Polo Aeroportul
Durată 8 ore 40 min 2 escale
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021
Stockholm - Craiova EW 7219 Eurowings Airbus A319
11:40 Stockholm Arlanda Aeroportul
Durată 9 ore 45 min 2 escale
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 26 Ianuarie 2021

Toate zborurile către Craiova

De ce depinde costul biletului? De momentul zilei de plecare și sosire, clasa de servicii: business sau econom, călătoriți cu bagaje sau doar bagaj de mână, într-un singur sens sau ambele. Sistema de căutare UniTicket.md ține cont de toți acești factori și oferă întotdeauna cele mai mici și cele mai actuale prețuri.

Bilete de avion din Craiova

Mai jos sunt prezentate direcțiile populare de zboruri din Craiova. Pentru a zbura ieftin, cumpărați biletele în avans, făcâbd cunoștință cu zborurile directe sau zboruri cu escală.

Craiova - București W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 6 ore 40 min 1 escală
17:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Cluj-Napoca W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 13 ore 5 min 2 escale
16:15 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Iași W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 6 ore 45 min 1 escală
17:45 Aeroportul Internațional Iași
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Londra W6 3753 Wizz Air Airbus A320
06:20 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 3 ore 15 min Zbor direct
09:35 Luton
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Tel Aviv W6 3985 Wizz Air Airbus A320
06:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 2 ore 45 min Zbor direct
08:55 Ben Gurion
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Istanbul W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 9 ore 30 min 1 escală
20:30 Istanbul New Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Barcelona W6 3757 Wizz Air Airbus A320
18:55 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 3 ore 0 min Zbor direct
21:55 Aeroportul Barcelona-El Prat
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Manchester W6 3753 Wizz Air Airbus A320
04:15 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 7 ore 45 min 1 escală
12:00 Manchester Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Praga W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 10 ore 50 min 2 escale
21:50 Holesovice Railway Station
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Paris W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 9 ore 25 min 2 escale
20:25 Orly Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Birmingham W6 3751 Wizz Air Airbus A320
12:05 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 10 ore 25 min 2 escale
22:30 Birmingham Aeroportul
de la 27 € 09 Februarie 2021
Craiova - Roma W6 3755 Wizz Air Airbus A320
07:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 1 ore 55 min Zbor direct
09:05 Ciampino-G. B. Pastine
de la 60 € 23 Martie 2021
Craiova - Milano W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:40 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 7 ore 5 min 1 escală
18:45 Milano Linate Aeroportul
de la 50 € 01 Martie 2021
Craiova - Amsterdam W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 8 ore 55 min 1 escală
12:05 Schiphol Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Antalya W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 12 ore 35 min 1 escală
15:45 Antalya Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Liverpool W6 3751 Wizz Air Airbus A320
12:05 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 10 ore 20 min 2 escale
22:25 John Lennon Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Berlin W6 3751 Wizz Air Airbus A320
16:55 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 5 ore 10 min 1 escală
22:05 Aeroportul Schonefeld
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Frankfurt W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 7 ore 55 min 2 escale
18:55 Frankfurt Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Atena W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 10 ore 10 min 1 escală
13:20 Eleftherios Venizelos
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Viena W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 6 ore 35 min 1 escală
17:35 Vienna
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Lisabona W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 11 ore 5 min 1 escală
14:15 Lisbon Portela Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Salonic W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 14 ore 0 min 2 escale
17:10 Thessaloniki
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - München W6 3987 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 8 ore 25 min 1 escală
19:25 Franz Josef Strauss Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Bristol W6 3751 Wizz Air Airbus A320
12:05 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 10 ore 0 min 2 escale
22:05 Bristol Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Leeds W6 3753 Wizz Air Airbus A320
04:15 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 10 ore 50 min 2 escale
15:05 Leeds Bradford
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Madrid W6 3763 Wizz Air Airbus A320
17:50 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 4 ore 5 min Zbor direct
21:55 Adolfo Suarez Madrid-Barajas Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Bruxelles W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 8 ore 5 min 1 escală
11:15 Brussels Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Nisa W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 8 ore 55 min 1 escală
12:05 Cote D'Azur Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Veneția W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 10 ore 45 min 1 escală
13:55 Venice Marco Polo Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021
Craiova - Stockholm W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 9 ore 30 min 1 escală
12:40 Vasteras/Hasslo Aeroportul
A căuta 26 Ianuarie 2021

Toate zborurile din Craiova

Bilete de avion către Craiova
Craiova

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.md-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.md.