Prețurile pentru bilete de avion din Köln către Craiova

Găsiți zboruri ieftine din Köln către Craiova și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind UniTicket.md. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț de 151 de €, cu o dată de plecare pe 12 August 2022.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Köln - Craiova găsit la ziua de 3 zile acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este de la 151 €, cu plecarea la 12 August 2022. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 177 €. Acest bilet a fost găsit 11 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Craiova pe 15 August 2022 an, înapoi la Köln, pe 22 August 2022 an

Bilete de avion Köln - Craiova (CGN - CRA)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Köln la Craiova pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Köln - Craiova

Costul biletelor de avion pe ruta Köln - Craiova (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 11 săptămâni acum, prețul său a fost de la 177 €, pleacă spre Craiova pe 15 August 2022 an și se întoarce la Cologne la 22 August 2022 an.

Orarul de zboruri Köln - Craiova 2022

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Köln și la ce oră sosesc în Craiova. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Peste 2 zboruri pe săptămână, care durează de la 2ore 20min. Ora locală de plecare și sosire este indicată.
15:3518:55
Wizz Air W63988 Wizz Air W63988
CGN → CRA
Lu - - - Vi - -
Aflați prețul

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Köln la Craiova, cu excepția escalei, durează de 02:28 ore, distanța dintre orașe este de 1459 km sau 906 mile. Primul avion de dimineață de la Köln pleacă spre Craiova la 16:45. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 16:45.

Airplane

Doar dus

de la 151 €

Airplane

Dus-întors

de la 177 €

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

16:45

The latest flight

Durata zborului

02:20

distance

Distanța

1459 km

Cel mai rapid bilet de avion Köln - Craiova de la Wizz Air cu numărul cursei W6 3988 zboară la 02:20 minute cu plecare de la Cologne Bonn Aeroportul la ora 16:45 și ajunge la 19:05 la Aeroportul Internațional Craiova. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

1 companii aeriene zboară de la Köln la Craiova cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este Wizz Air.

  • Wizz Air: W6 3988

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Köln la Craiova de la 1 companii aeriene:

  • Ryanair: Helsinki, Madrid

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Köln este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Craiova.

Aeroporturile din Köln

Cologne Bonn Aeroportul  ~ 15 km* de la 30 €

Aeroporturile din Craiova

Aeroportul Internațional Craiova  ~ 7 km* de la 30 €

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Köln - Craiova zboară 1 modele de aeronave de la 1 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Wizz Air.

  • Airbus A320

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Köln la Craiova cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Köln către România

Lista biletelor de avion din Köln către România achiziționate pe site-ul UniTicket.md în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Köln - București 0B 122 Blue Air Boeing 737-500
10:15 Cologne Bonn Aeroportul
Durată 2 ore 40 min Zbor direct
12:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 39 € 28 August 2022
Köln - Cluj-Napoca W6 3366 Wizz Air Airbus A320
10:20 Cologne Bonn Aeroportul
Durată 2 ore 10 min Zbor direct
12:30 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 19 August 2022
Köln - Craiova W6 3988 Wizz Air Airbus A320
16:45 Cologne Bonn Aeroportul
Durată 2 ore 20 min Zbor direct
19:05 Aeroportul Internațional Craiova
de la 151 € 19 August 2022
Köln - Timișoara LH 1973 Lufthansa Airbus A319
06:30 Cologne Bonn Aeroportul
Durată 8 ore 10 min 1 escală
14:40 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
A căuta 19 August 2022
Köln - Iași 0B 6822 Blue Air Boeing 737-800
11:30 Cologne Bonn Aeroportul
Durată 2 ore 30 min Zbor direct
14:00 Aeroportul Internațional Iași
de la 66 € 05 Septembrie 2022

Zboruri ieftine de la Germania la Craiova

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Germania la Craiova găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Berlin - Craiova EW 13 Eurowings Airbus A320
06:00 Aeroportul Tegel
Durată 10 ore 25 min 1 escală
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 19 August 2022
Frankfurt - Craiova LH 1366 Lufthansa Airbus A320
12:10 Frankfurt Aeroportul
Durată 9 ore 15 min 2 escale
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 19 August 2022
München - Craiova LH 1976 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
09:10 Franz Josef Strauss Aeroportul
Durată 7 ore 15 min 1 escală
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 19 August 2022
Hamburg - Craiova FR 5504 Ryanair Boeing 737-800
15:25 Hamburg Aeroportul
Durată 6 ore 0 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 19 August 2022
Dusseldorf - Craiova EW 9774 Eurowings Airbus A319
12:20 Dusseldorf
Durată 9 ore 5 min 2 escale
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 19 August 2022

Craiova

Bilete de avion din Köln către Craiova
Craiova

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2022. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.md-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.md.